Вирок для посадової особи

Дата: 24.03.2021 16:57

Окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 49-річної місцевої мешканки, яка обвинувачувалась у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища).

Досудовим розслідуванням встановлено, що остання, будучі службовою особою, із корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, виказала підлеглому співробітнику прохання надати їй неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів на загальну суму 13000 гривень та в подальшому одержала зазначені грошові кошти для себе за не вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням службового становища.

Під час судового розгляду обвинувачена свою вину визнала в повному обсязі.

Вироком Старобільського районного суду обвинувачену визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на три роки.

Прокурор Старобільської окружної прокуратури

М. Савченко