Штраф для рибалок-браконьєрів

Дата: 24.03.2021 16:56

Старобільською окружною прокуратурою постійно вивчається стан дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.

За результатами опрацювання встановлено, що місцевими жителями Новопсковського району здійснено грубе порушення правил рибальства, що полягає у незаконному вилові риби забороненими знаряддями лову. Постановами Новопсковського районного суду Луганської області двох осіб визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 85 КУпАП та накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, однак шкода заподіяна державі у розмірі 8 тис.грн залишається невідшкодованою.

Окружною прокуратурою заявлено позов в особі Управління державного агентства рибного господарства у Луганській області про відшкодування шкоди, заподіяної водним живим ресурсам. На цей час вказаний позов перебуває на розгляді в суді.

Прокурор Старобільської окружної прокуратури

М. Передерій