Мешканця Старобільського району засуджено за злісне ухилення від сплати аліментів

Дата: 19.03.2021 11:50

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 46-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів)).

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений маючи на утриманні неповнолітню дитину, злісно ухилявся від сплати встановлених рішенням суду коштів (аліментів), внаслідок чого виникла заборгованість по аліментах на суму понад 100 тис. грн, що перевищує суму сукупно нарахованих відповідних платежів за 3 місяці.

Під час судового розгляду обвинувачений свою вину визнав частково. Крім часткового визнання своєї вини обвинуваченим, його вина повністю підтверджується сукупністю доказів, досліджених у судовому засіданні.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення та призначено покарання  у вигляді обмеження волі строком на 2 роки, звільнено від відбування покарання з випробувальним строком на 1 рік.

На даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк на апеляційне оскарження.

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури                                                              Наталія Борсенко