У Старобільську засудили жінку за підкуп працівника підприємства

Дата: 19.03.2021 11:49

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.1 ст.354 КК України (підкуп працівника підприємства, установи чи організації).

Встановлено, що в кінці січня 2021 року місцева жителька запропонувала та надала працівникові підприємства неправомірну вигоду в сумі 1000 грн. за внесення неправдивих відомостей до її трудової книжки щодо наявності трудового стажу за місцем роботи у ФОП. За вказаним фактом фізична особа – підприємець невідкладно повідомила до поліції.

В судовому засіданні обвинувачена свою вину визнала у повному обсязі. За результатами підтримання місцевою прокуратурою публічного обвинувачення в суді, вироком Старобільського районного суду 47 – річну жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 354 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 100 (ста) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 1700 гривень.

Для довідки: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

За інформацією Старобільської

окружної прокуратури