Мешканця Старобільського району засуджено за крадіжку з супермаркету

Дата: 19.03.2021 11:47

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 42-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України (закінчений замах на викрадення чужого майна (крадіжка)).

Досудовим розслідуванням встановлено, що наприкінці листопада 2020 року обвинувачений, знаходячись у приміщенні магазину ТОВ «АТБ-Маркет», маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, керуючись корисливим мотивом, впевнившись, що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу таємно викрав дитячі іграшки та інструменти на загальну суму 551 гривня.

Під час судового розгляду обвинувачений свою вину визнав в повному обсязі.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення та призначено покарання  у виді громадських робіт на строк 90 (дев’яносто) годин.

На даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк на апеляційне оскарження.

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури                                                                           К. Олійник