Невиконання судового рішення

Дата: 19.03.2021 11:44

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.1 ст.382 КК України за фактом невиконання судового рішення.

В ході судового розгляду встановлено, що  мешканець Старобільського району Луганської області, будучи постановою суду, яка набрала законної сили та неоскаржена, визнаним винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та якою на нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 10200 грн, з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік, продовжив керувати транспортним засобам, тим самим, умисно не виконав постанову суду, що набрала законної сили.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 1 рік, звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.

Для довідки: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури                       С. Подшивалова