«Здавай зброю - уникай відповідальності»

Дата: 19.03.2021 11:43

На початку лютого поточного року мешканка Старобільського району, знаходячись на відкритій ділянці місцевості полігону для твердих побутових відходів, що розташований неподалік автошляху «Старобільськ – Сватово», побачила 7 патронів калібру 5,45 мм., які остання в органи МВС України добровільно не здала, а маючи умисел на незаконне придбання та носіння бойових припасів без передбаченого законом дозволу, реалізуючи свій злочинний намір, привласнила знайдене з метою використання для особистих потреб, залишивши при собі в кишені своєї куртки.

Однак, через деякий час вищевказана особа звернулася до Старобільського районного управління поліції з заявою про добровільну видачу вищезазначених боєприпасів.

Враховуючи те, що відповідно до ч.3 ст.263 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

На підставі викладеного Старобільською місцевою прокуратурою спрямовано до Старобільського районного суду клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч.3 ст.263 КК України за скоєння останньою кримінального правопорушення, передбаченого              ч.1 ст.263 КК України.

За інформацією Старобільської

окружної прокуратури