Квітень 2020

Дата: 07.05.2020 00:54

Про надання дозволу гр. Бриль Л.Г. (с.Шульгинка, вул. Театральна,38) на вирубку аварійних дерев, що несуть загрозу для життя та здоров'я жителів .

Про надання дозволу гр. Кулачко В.П. (с.Байдівка, вул. Погоріла,8) на вирубку аварійних дерев, що несуть загрозу для життя та здоров'я жителів .

Про надання дозволу гр. Надь З.З. (с.Шульгинка, вул. Першотравнева,52) на вирубку аварійних дерев, що несуть загрозу для життя та здоров'я жителів .

Про надання дозволу гр. Покалюк Л.М. (с.Шульгинка, вул. Зарічна) на вирубку аварійних дерев, що несуть загрозу для життя та здоров'я жителів .

Про затвердження графіку робочого часу в старостинських округах Шульгинської сільської ради

Про заходи щодо боротьби з карантинними організмами на території Шульгинської сільської ради

Про взяття на черговий квартирний облік Шульгинської сільської

Про прийняття проєкту рішення «Про встановлення тарифу на Водопостачання сіл Малохатка, Орлівка, Федчине, Лозуватка для КП «Шульгинкакомунсервіс» Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020 рік»